Realizacje

Strony internetowe

Strona internetowa to obowiązkowy element każdego biznesu. W tym miejscu masz szansę przekazać wartościowe treści, które przyciągną jak magnes Twoich klientów. Warto zadbać nie tylko o dobry tekst, ale również o stronę graficzną. Pamiętaj, że ludzie są wzrokowcami i chcą, aby wszystko było przejrzyste i spójne. Tutaj nie można pozwolić sobie na żadne wpadki w postaci długiego ładowania strony albo źle dobranej grafiki.

Chcesz odświeżyć wygląd swojej strony internetowej? Może jej brak responsywności odstrasza użytkowników? Skoro tutaj jesteś, pewnie nie masz pojęcia jak poprawić swoją stronę. Świetnie się składa, bo ja mogę zrobić to za Ciebie. Zaoszczędzisz czas i zyskasz coś, co nie tylko spełni Twoje oczekiwania, ale przede wszystkim przyniesie efekty.

Projekt MW-Masaże
Strona internetowa one-page-scroll

Dla marki MW-Masaże stworzyłam kompeksowo całą identyfikację: od logo, po materiały marketingowe i wreszcie stronę internetową. Starałam się, aby nie zawierała zbędnych informacji, była dla klienta prosta i czytelna, ponieważ uważam, że to rzutuje na dobre wyniki w sprzedaży usługi.

Projekt strony internetowej one-page-scroll

Stronę można odwiedzić pod adresem www.mwmasaże.pl

Wróć do oferty

Działania marketingowe

Prawda jest taka, że jeśli nie jesteś obecny w Social Mediach, to mało kto w ogóle o Tobie usłyszy. Żeby być obecnym w internecie, niezbędna jest jednak wiedza- to wcale nie jest takie proste. Na Facebooku ludzie scrollują tablicę, w Google szukają potrzebnych informacji, a jeśli już trafią na stronę internetową- chcą czuć, że nie stracili czasu. Niezależnie gdzie chcesz przeprowadzić kampanię reklamową (Facebook, Google AdWords, materiały tradycyjne - ulotki, broszury, katalogi itp.)- wszystko to wymaga strategii. Tobie zależy na klientach, a ja wiem, gdzie i w jaki sposób ich pozyskać. Nie zapominajmy również, że Media Społecznościowe oraz sam internet jest idealnym miejscem na pokazanie się od jak najlepszej strony. Warto wykorzystać Twój potencjał.

Projekt MW-Masaże
Projekt ulotki, koperty, wizytówek

Dla marki MW-Masaże stworzyłam kompeksowo całą identyfikację: od logo, po materiały marketingowe i stronę internetową. Na start każda firma powinna posiadać dokumenty firmowe, ulotki, wizytówki - w ten sposób buduje się w klientach świadomość marki.

Projekt teczki ofertowej

Teczka ofertowa.

Projekt broszury reklamowej

Broszura reklamowa.

Kampania internetowa prowadzona dla marki MW-Masaże
Kampania na facebook'u

Zajmuję się również różnorodnymi kampaniami reklamowymi w Internecie dla marki MW-Masaże.

Projekt Lodziarnia
Projekt ulotek dla lodziarni

Projekt ulotek dla lodziarni.

Projekt plakatu na wydarzenie kulturalne
Plakat dla eventu

Projekt plakatu na Lwóweckie Święto Chleba.

Projekt Megafajne Wydarzenie
Projekt biletów
Projekt biletów
Projekt plakatu
Kampania prowadzona w internecie

Megafajnym wydarzeniem zajęłam się od podszewki - łącznie z organizacją eventu i projektem materiałów marketingowych.

Wróć do oferty

Identyfikacja wizualna

Czyli wszystko, co niezbędne do dobrej prezentacji Twojej działalności. Nie masz pojęcia o kolorach identyfikacji marek? Nie wiesz, jaki format powinieneś wybrać, aby całość wyglądała spójnie? A może nie wiesz, co napisać? Spokojnie, odetchnij. Właśnie po to tutaj jestem, żeby zrobić to za Ciebie.

Pamiętaj, że liczy się pierwsze wrażenie. Dobre logo to nie tylko obrazek, ale przede wszystkim odzwierciedlenie tego, czym się zajmujesz. Warto, aby stworzyć coś przemyślanego, coś, co zawsze będzie pozytywnie kojarzyło się z Twoją firmą.

Identyfikacja wizualna marki MW-Masaże
Logo marki MW-Masaże

Dla marki MW-Masaże stworzyłam kompeksowo całą identyfikację: od logo, po materiały marketingowe i wreszcie stronę internetową.

Projekt wizytówek
Projekt wizytówek

Identyfikacja wizualna zespołu rockowego Mefedron
Logo zespołu rockowego Mefedron

Logo rockowego zespou Mefedron.

Wróć do oferty

Zachęcam do obejrzenia mojego portfolio z pozostałymi pracami.